Отбор от "Б" група разгроми Черно море

Черно море инкасира тежка загуба с 1:4 от втородивизионния Несебър в контрола, която се игра в Слънчев бряг. Варненци откриха резултата чрез Бакари в 15-ата минута. Само 60 секунди по-късно Баев изравни, възползвайки се от грешка на вратаря Шром.

Футболистите на Гонзо можеха отново да поведат, но Бакара нацели греда, за да се стигне до 37-ата минута, в която Пюстюлю вкара втори гол за Несебър.

След час игра моряците смениха цялата си 11-ка, а резервите инкасираха нови две попадения. В 75-ата минута се разписа Карадайъ, а седем минути преди края на редовното време Стоянов оформи крайното 4:1 за Несебър.

Моряците можеха да направят загубата си по-почетна, но новото попълнение Хлупи нацели греда.

Черно море: Шром, Сукуп, Николов, Станчев, Костадинов, Илиев, Паланков, Цветков , Коконов, Балджийски, Бакари

Резерви: Михайлов, Томбак, Янчев, Добрев, Минчев, Георгиев, Пируло, Йосков, Хлупик, Кузма