Царско село се наложи над Оборище

Царско село (София) се наложи с 2:0 над Оборище (Панагюрище) като домакин в контролна среща.
Георги Кременлиев откри резултата от дузпа в 45-ата минута, след като преди гола топката излезе в аут, но съдиите не видяха. Играч на столичани центрира и за синът на бившия национал Емил Кременлиев нямаше проблем да вкара.

След почивката пък съдията даде малко пресилена дузпа за домакините, а капитанът им Симеон Ганчев не сбърка и оформи крайното 2:0. Отборът на Оборище изглеждаше по-бавен и тежък, което е резултат от интензивните тренировки на наставника Емил Велев и сериозния брой проверки, който са изиграли до момента.