Поморие и Черноморец (Балчик) не се победиха

Отборите на ОФК Поморие и ФК Черноморец (Балчик) завършиха наравно  в контролната среща. Двубоят се игра на градския стадион в Поморие. Двата тима приключиха срещата при резултат 2:2.
През първото полувреме гостите успяха да поведат с 2:0 след попадения на Димитров и Митев, съответно в 4-ата и 38-ата минута. В 40-ата минута Поморие имаше възможност да намали, но Христо Лемперов пропусна отсъдената за нарушение срещу Колев дузпа.

През втората част възпитаниците на Малин Орачев излязоха коренно променени на терена и натиснаха от самото начало. Това даде резултат в 58-ата минута, когато Шерденов проби отдясно и центрира в наказателното поле, топката се отклони от защитник на гостите и влетя в мрежата за 1:2.

Двадесет минути по-късно домакините стигнаха и до равенство в резултата. Слави Шопов бе фаулиран в наказателното поле, за което главният арбитър отсъди дузпа. От бялата точка Милен Танев направи 2:2. До края на двубоя Поморие можеше да стигне и до победата, но няколко пропуски ги лишиха от това.