Локо Пд падна от Слован с гол от дузпа

Локомотив (Пловдив) загуби с минималното 0:1 от Слован Братислава в контрола, която се игра в турския курорт Белек.

През целия мач пред футболистите на Едуард Ераносян се откриха малко голови възможности, а двубоят през по-голямата си част бе равностоен.

Единственото попадение в срещата падна в 82-та минута от дузпа, която бе реализирана от Милан Рундич. Наказателният удар за нарушение на вратаря Кристиян Кацарев в наказателното поле.
Футболистите на Локомотив направиха невероятен пропуск в 43-та минута, когато Иван Горанов подаде към Мартинович, който бе изведен сам срещу Крнач, но вратарят спаси удара му.

Локомотив Пловдив: 1.Илко Пиргов (46' - 33.Кристиян Кацарев), 71.Пламен Крумов (46' - 10.Шоко), 6.Кирил Котев, 5.Павел Виданов (46' - 55. Александър Тунчев), 14.Иван Горанов (46' - 24. Роберт Петров), 17. Ванчо Траянов (46' - 15. Димитър Везалов), 23.Мигел Луке (63' - 37.Ияд Хамуд), 77.Дино Мартинович, 22.Веселин Марчев (46' - 4. Стефан Йевтовски) , 9.Дани Кики (46' - 11.Мартин Камбуров), 27.Димо Бакалов  (46' - 39. Парвиз Умарбаев)

Слован: 30.Мартин Крнач – 28.Юрай Котула, 25. Адам Лачко, 3. Милан Рундич, 17.Рубен Лиджън – 27.Самуел Анталек, 14.Марек Риго – 99.Мичел Шет, 21.Клебер Да Силва, 24.Самуел Шефчик – 29. Патрик Пинте