Етър разби Ботев (Гълъбово)

Етър спечели убедително с 4:0 контролата срещу Ботев (Гълъбово), която се игра на изкуствения терен над стадион Берое в Стара Загора. Великотъновци отбелязаха по два гола във всяко полувреме.
В 6-та минута Кямил от Етър беше изведен в наказателното поле но топкат профуча край страничната греда на Ботев. Двадесет минути по-късно Коларов отправи опасен удар от фаул, но стражът на Етър изби в корнер. В 31-та минута Етър откри резултата. Кямил центрира и Стефан Неделчев с глава се разписа за 1:0. "Болярите" удвоиха преднината си пет минути след това чрез Динко Динев.

След почивката в игра за Етър се появиха играещият треньор Станислав Генчев и Иван Стоянов, а търновци отбелязаха още два гола. В 73-та минута след корнер и лошо изчистена топка, тя попадна в Симеон Иванов, който със силен удар я прати за трети път във вратата на Ботев.
120 секунди след това при идентична ситуация Станислав Ботев фиксира крайния резултат - 4:0 за Етър.