ЦСКА-София 2 и Литекс бият един след друг на терена в Ловеч

ЦСКА-София 2 победи с 1:0 Спартак (Плевен) в контролна среща, играна на изкуствения терен на тренировъчната база в Ловеч.

Попадението за "червените" вкара Георги Търтов в 16-а минута. Той бе изведен от капитана Петър Витанов сам срещу вратаря на плевенчани и го преодоля за 1:0.

След почивката футболистите на Спартак имаха териториално превъзходство, но така и не успяха да стигнат до изравнително попадение.

В последните 15-ина минути "червените" отново взеха инициативата, но не стигнаха до втори гол.
Преди тази контрола на същия терен се игра и приятелската среща между третодивизионните Литекс и Академик (Свищов). Домакините от Ловеч спечелиха с категоричното 4:0.