Отборът на Кокала не успя да бие лидера в Северозападната трета лига

Кариана (Ерден) и Оборище (Панагюрище) завършиха наравно 1:1 в контролна среща играна в село Ново Делчево. На тежкия терен двата тбора направиха един равностоен мач, като преди почивката качеството бе по-добро.

Лидерът в Северозападната трета лига откри резултата в 36-та минута. Тогава Евгени Игнатов-Бамзе проби отляво и намери на далечната греда Ангел Русев, който не остави никакъв шанс на вратаря Иван Иванов. При идентична ситуация в 74-та минута воденият от треньора Емил Велев-Кокала втородивизионен тим изравни. Новото попълнение Раиф Мурадов, преминал в отбора на Оборище от Монтана, центрира отляво и Айкут Янъков засече топката в мрежата.

Кариана: Станев, Дичев, Георгиев, Цолов, Цв. Иванов, Д. Иванов, Петков, Тодоров, Игнатов, Русев, Анжелов (Сайков, Илиев, Николов, Петров, Цеков, Евг. Иванов, Рангелов, Боянов).