Монтана не загуби от 13-ия в Румъния, отборът на Джамбазки стартира с шестима чужденци

Монтана завърши наравно 1:1 с румънския Търгу Муреш в третата си контрола на лагера в Алания. Срещата се игра на един от терените в Сиде. През първото полувреме Небойша Иванчевич и Андреас Васев пропуснаха да вкарат за монтанци.

Новият вратар Неманя Чечич пък спаси опасен удар от близо. След почивката и в двата отбора бяха направени много смени. В 74-та мин. с неспасяем удар под гредата румънският тим поведе в резултата. В добавеното време Сергей Георгиев с далечен пас изведе Атанас Илиев в пеналта и той изравни.

Монтана: Чечич, Джаколич, Михов, Бамба, Игуманович, Ивеля, Иванчевич, Гаджев, Петков, Атанасов, Васев (Малинов, Саа, Коруджиев, Георгиев, Генов, Илиев, Брадли).