Черно море помете гърци, 15-годишен бележи за "моряците"

Черно море спечели с 6:0 втората си контрола в Гърция, която бе срещу третодивизионния Кардия.

Резултатът откри Цветков, който се разписа с плътен изстрел от границата на наказателното поле в 26-ата минута. Пет минути по-късно Коконов покачи на 2:0.

В 42-ата минута Георги Илиев реализира трето попадение след изпълнение на пряк свободен удар.

В последните минути моряците нанизаха още три гола. Първо, в 77-ата минута, вкара 15-годишният Минчев.

Кузма покачи на 5:0 в 81-ата минута, а четири минути преди края на редовното време Станчев оформи крайното 6:0 след брилянтно изпълнение на фаул.

ЧЕРНО МОРЕ: Шром, Сукуп, Николов, Станчев, Костадинов, Илиев, Паланков, Коконов, Цветков, Балджийски, Бакари

Резерви: Михайлов, Георгиев, Кузма, Йосков, Минчев, Дюлгеров, Касабов