Фиорентина приземи "летящите магаренца" (видео)

Фиорентина спечели за втори пореден път в италианското първенство по футбол, след като се наложи с 3:0 срещу Киево (Верона)в първи мач от 21-ия кръг на Серия "А". "Виолетовите", които преди седмица надвиха лидера в класирането Ювентус, са на осмо място с актив от 33 точки, докато Киево е 12-и с осем пункта изоставане.

Фиорентина поведе в резултата с гол на Кристиан Тейо след самостоятелен пробив на юношата на Барселона в 18-та минута, а Кума Бабакар покачи на 2:0 в 52-та след удар от дузпа, отсъдена за нарушение Фабрицио Качаторе срещу Федерико Киеза. Той пък оформи сам крайното 3:0 след контраатака в четвъртата минута на добавеното време.