Борнемут два пъти изоставаше, но измъкна точката (видео)

Борнемут и Уотфорд не успяха да се победят, след като направиха голово равенство - 2:2, на "Виталити Стейдиъм". Кристиан Кабаселе (24') изведе гостите напред, след като засече с глава след центриране от корнер и поредица от грешки в отбраната на "черешките". Джошуа Кинг (48') изравни малко след почивката с удар от границата на вратарското поле. Трой Дийни (64') отново даде аванс на Уотфорд. Той засече с глава поредното центриране от корнер. Осем минути преди края Беник Афобе донесе точката на Борнемут. Чарли Даниълс дори си помисли, че е направил пълен обрат в края, но негов гол бе отменен правилно заради игра с ръка на Куук.

Борнемут има едва една победа в последните си седем мача във всички турнири. "Черешките" заемат 11-о място. Отборът на Уотфорд, който пък няма успех в последните си седем мача в Премиър лийг, е 14-и.