Клоп: Днес се защитавахме много лошо

Мениджърът на Ливърпул Юрген Клоп бе много разочарован от днешната загуба на своя отбор от Суонзи (2:3). Германецът призна, че мърсисайдци са се представили много слабо в отбрана и това е една от основните причини за шокиращия резултат на "Анфийлд".

"Трудно е това да се приеме. През първото полувреме създадохме четири-пет възможности, но не се възползвахме. В началото на второто полувреме играхме много лошо, но след това бяхме брилянтни и отбелязахме два гола. Можехме да вкараме и още. След това бяхме малко пасивни и позволихме на един играч да остане сам в наказателното поле, което е абсолютна глупост. Най-разочароващият момент бе третият гол. Не мога да си го обясня, защото имахме толкова много възможности да се справим в тази ситуация. Наистина е трудно да приемем тази загуба. В крайна сметка Суонзи спечели заслужено. Днес се защитавахме много лошо", заяви Клоп.