Краси Георгиев: Изпуснахме си шансовете

Мъжкият отбор на ЦСКА (София) приключи участието си в турнира за Купата на ЦЕВ, след като отстъпи с 1:3 на швейцарския шампион Амрисвил, а след това и с 8:15 в допълнителния златен гейм. Въпреки загубата Красимир Георгиев изигра поредния си силен мач, като отбеляза 12 точки (1 блокада, 69 % в нападение), а ето какво каза за BGvolleyball.com след края на двубоя в Амрисвил:

"Определено заради феновете се борехме до края. Изпуснахме си шансовете - и в четвъртия гейм поведохме, но дадохме много брак в посрещане. Поне така ми се стори по време на мача. Сервиса изобщо не го рискувахме, а можеше много по-добре. Това беше основното.

В златния гейм се опитахме до край да играем, но видяхте какъв сервис изпълнява съперника. И като им оставиш мегдан да играят, нормално е да се чувства по-добре на игрището. Златният гейм според мен си е най-справедливото нещо при турнирни мачове на елиминации", коментира нападателят.
Волей (Амрисвил) - ЦСКА 3:1

"Сега, в първенството се надявам да бъде много по-добре. Хвърляме се мач за мач, още от срещата ни със Славия, която ни предстои в събота. Дали съжалявам, че останах в ЦСКА през този сезон? Няма причина за това", допълва Краси Георгиев.