Контролна среща: България (U16) - Вестфалия (U16) 2:1

Старшата на Левски падна тежко от Витоша (видео+галерия)

Юношите на Левски до 19 години претърпяха тежко поражение в първата си контрола за тази година. Те загубиха с 1:4 от втородивизионния Витоша (Бистрица). Проверката се проведе на изкуствения терен на стадион "Георги Аспарухов". Условията за игра бяха тежки, но добрата новина е, че до сериозни сблъсъци и влизания не се стигаше.
Левски U19 - Витоша (Бистрица)
Възпитаниците на Йордан Петков стояха равностойно през първата част и дори се оттеглиха с гол аванс на почивката. През второто полувреме си пролича по-голямата класа на Витоша, който обърна резултата и спечели убедително. Головете за тима на Костадин Ангелов реализираха Емил Колев, Христов, Румен Гьонов и Иван Георгиев. Левски U19 - Витоша (Бистрица) Контролата бе изгледана от директора на ДЮШ на Левски Даниел Боримиров и главния скаут на "сините" Георги Чиликов.

Снимки: Иван Йочев, Sportal.bg