Очаквайте: Националите по футбол потеглят за Азербайджан за старта на новия турнир FIFA Series

Годеницата на Андрю Каръл му помогнала за задната ножица

Централният нападател на Уест Хам Андрю Каръл трябва да благодари на годеницата си за гола, който вкара при победата с 3:0 над Кристъл Палас в събота. Той реализира второто попадение в 79-ата минута със зрелищна задна ножица, накарала и най-големите му критици да станат и да аплодират. С този гол бившият национал "се кандидатира" за приза за попадение на сезона, след като Оливие Жиру и Хенрих Мхитарян сториха това по-рано.

Оказа се, че Андрю Каръл владее акробатичните изпълнения, тъй като неговата годеница редовно му преподава йога. Били Мъклоу е инструктор и има свое йога студио и насърчила своя любим да пробва упражненията, след като той влезе в лазарета с травма.

A photo posted by billimucklow (@billimucklow) on Jan 4, 2017 at 12:24am PST

"Йогата ми помогна много, особено когато бях контузен", заяви 28-годишният Каръл пред "Скай Спортс".

A photo posted by billimucklow (@billimucklow) on Jan 10, 2017 at 7:39am PST

Футболистът разкри, че редовно посещавал класовете в студиото на годеницата си в Лутън, които включвали 90-минутни упражнения в зала, загрята до 40 градуса.

A photo posted by billimucklow (@billimucklow) on Jan 13, 2017 at 11:43am PST