Юношите започнаха с 0:0 в Санкт Петербург

Юношите до 18 на България започнаха с нулево равенство участието си на традиционния турнир “Мемориал Валентин Гранаткин” в Санкт Петербург. Играчите на Викторио Павлов завършиха 0:0 с Естония в първия си мач от Група “А”.

Българите бяха по-активният тим през по-голямата част от срещата, но не успяха да реализират положенията си. Най-чистото бе пропиляно от Иван Митрев в края на първата част. Тогава нападателят се оказа сам срещу вратаря, но силният му удар с десния крак мина встрани от вратата. След почивката младите “лъвчета” отново имаха териториално превъзходството, но не успяха да го материализират.

В другия мач от нашата група Таджикистан победи Беларус с 1:0. В следващия си мач във вторник България се изправят срещу таджиките.

БЪЛГАРИЯ - ЕСТОНИЯ 0:0