УБА започна новата година по начина, по който завърши старата (видео)

Уест Бромич постигна втори пореден успех в Премиър лийг, след като извоюва обрат и победа с 3:1 над Хъл Сити на "Дъ Хоутърнс". Робърт Снодграс изведе "тигрите" напред в 21-вата минута, като гостите изиграха силно първо полувреме, в което отправиха 11 удара към вратата на Бен Фостър. През втората част обаче "дроздовете" бяха преобразени. В 49-ата Крис Брънт изравни, след като засече с глава центриране от корнер. В 62-рата технологията на голлинията показа, че нов силен удар с глава - на Гарет Макоули, е донесъл пълен обрат на Уест Бромич. Джеймс Морисън сложи точка на спора с изстрел от десетина метра в 73-ата минута.

За втори път през този сезон Уест Бромич успява да запише две последователни победи в Премиър лийг. "Дроздовете" вече имат 29 точки, което им отрежда осмо място във временното класиране. Хъл е предпоследен.