Кокала излъга Локомотив (София)

Отборът на Оборище (Панагюрище) победи с 2:1 Локомотив (София) в мач от 17-ия и последен за 2016 година кръг във Втора лига. В герой за домакините се превърна резервата Васил Тачев, който реализира и двете попадения. Голът за "железничарите" реализира Даниел Пеев от дузпа.

Гостите поведоха в 7-ата минута, след като Даниел Пеев реализира от дузпа. В 27-ата минута Димитър Георгиев можеше да направи резултата 2:0, но стреля слабо в ръцете на Филип Димитров.

В 41-ата минута резервата Васил Тачев се разписа за 1:1. Второто полувреме стартира с натиск на гостите от София, като в 56-ата минута голмайсторът на Локомотив Димитър Георгиев отново пропусна да се разпише.

В 83-ата минута Васил Тачев заби втория си гол в срещата, а по този начин донесе и важните три точки за Оборище (Панагюрище).

ОБОРИЩЕ – ЛОКО (СОФИЯ) 2:1
0:1 Даниел Пеев (7) дузпа, 1:1 Васил Тачев (41), 2:1 Васил Тачев (83)

ОБОРИЩЕ: Филип Димитров, Владимир Айтов, Кирил Личев, Набил Еженави /74-Боримир Карамфилов/, Илиян Гаров, Николай Парнаров, Свилен Щерев, Стоян Георгиев, Христо Стамов /37-Васил Тачев/, Христо Кирев /63-Айкут Янъков/, Емил Камбероов /Резерви: Александър Витанов, Айкут Янъков, Боримир Карамфилов, Васил Тачев, Николай Димитров, Стойчо Солаков, Ангел Парапулов/

ЛОКО (СФ): Александър Любенов, Анестис Хадзилиадис, Емил Виячки, Александър Горанов, Слави Паскалев, Георгиос Бузукис, Йордан Ризов, Владислав Мисяк /72-Калоян Ангелов/, Богомил Христов /80-Калоян Бонев/, Даниел Пеев, Димитър Георгиев /Резерви: Цветомир Витков, Калоян Бонев, Калоян Ангелов, Златко Бонев, Вилиян Комитски, Александър Григоров, Георги Пунев/