Локомотив (М) изпрати футболната есен с усмивка (видео)

С по един гол през двете полувремена Локомотив (Москва) подчини Терек с 2:0 в столицата в среща от последния есенен кръг на руската Премиер лига.

Алексей Миранчук заби красиво попадение за 1:0 в 23-ата минута след центриране на Маркос Майкон, като при атаката имаше двама футболисти на гостите, които бяха легнали на земята, но съдията не спря играта.

В 75-ата минута наивна грешка на състезател на Терек позволи на Мануел Фернандеш да прехвърли вратаря Евгений Городов за 2:0.

Тимът от Грозни не показа нищо стойностно и резонно регистрира пета загуба, с което пропусна да скъси разликата с третия ЦСКА (Москва). За "железничарите" пък това е трети успех в последните пет кръга, но отборът е чак девети.

Пролетният полусезон започва в началото на март.