Юноша на Левски измъкна Локомотив (София) от опасната зона

Локомотив (София) се измъкна от опасната зона във Втора лига, след като победи на своя стадион Банско с 2:0. "Железничарите" събраха 18 точки, колкото имат още три отбора в средата на таблицата.

В герой за Локомотив се превърна юношата на Левски Владислав Мисяк, който вкара и двете попадения. Още в 8-ата минута той получи центриране от Димитър Георгиев и с хубав удар от воле откри резултата.

В 20-ата минута Дани Пеев изведе в коридор Мисяк, и с остър удар под плонжа на вратаря Стоянов крилото вкара втория си гол – 2:0.

Загубата остави Банско на предпоследното място с 12 точки.