Университатя (Крайова) се върна на победния път в румънското първенство

Отборът на Университатя (Крайова) се върна на победния път в румънското първенство, след като се наложи с 2:0 над последния в класирането Поли (Тимишоара) в мач от 18-ия кръг на румънското първенство.

По този начин тимът от Крайова прекъсна серията си от две поредни загуби и събра 33 точки - само с една по-малко от водача Стяуа, който обаче е и с мач по-малко.

Головете за успеха реализираха Нуньо Роча в 13-ата минута и Густаво три минути по-късно. За второто попадение асистенцията направи бившият играч на Локомотив (Пловдив), Локомотив (София) и Лудогорец Христо Златински.