Швеция наказа Унгария като гост в последния мач на легендата Габор Кирай (видео)

Един от съперниците на Бълагрия в квалификаците за Мондиал 2018 Швеция победи с 2:0 като гост Унгария в приятелски мач. Трекронур стигна до успеха с по едно попадение във всяко полувреме. Дебютантът Сам Ларшон откри в 30-ата минута. Крилото на Хееренвеен се разписа от пряк-свободен удар, който се отклони от стената и не остави шансове на легендата Габор Кирай, който изигра последния си двубой с националната фланелка. През втората част пък Исаак Киесе Телеин удвои с индивидуален пробив и удар от малък ъгъл.

УНГАРИЯ - ШВЕЦИЯ 0:2
0:1 Ларшон (30)
0:2 Исаак Киесе Телин (67)