Царско село падна от Поморие след няколко обрата

Отборът на ОФК “Поморие” постигна драматична победа при гостуването си на ФК “Царско село” в гр.София,в мач от XII кръг на първенството в ВПЛ .

Срещата протече напрегнато и бе изпълнена с обрати в резултата.Първо гостите от Поморие използваха една бърза атака чрез Ахмедов и Шерденов и последният отбеляза първият гол в срещата. След 10 минути домакините изравниха с гол от дузпа и така завърши полувремето.

През второто полувреме домакините отбелязаха нов гол и поведоха с 2:1 ,но решаващо се оказа влизането в 68-ата минута на Иван Колев от Поморие, който отбеляза 2 гола и доведе резултата до 3:2 в полза на гостите от крайморския град.