Страхил Попов с цял мач при победа на Касъмпаша

Страхил Попов беше титуляр при победата на Касъмпаша с 2:1 у дома срещу Аланияспор в среща деветия кръг в турското първенство. Българският национал остана на терена през всичките 90 минути и беше един от най-активните за домакините. Другият българин в състава Васил Божиков влезе като резерва в последните секунди, заменяйки Адем Буюк.

Головете за победителите реализираха Адем Буюк в 15-ата минута и Тургут Шахин девет минути преди почивката. Айзък Саки върна едно попадение за гостите в 42-ата минута на мача.
След тази победа Касъмпаша заема десетото място в класирането с актив от 11 точки.

В друг мач днес Анталияспор надви с 1:0 като гост Кайзериспор, а единственото попадение вкара звездата Самуел Ето'о.