Стамен Белчев: В дубъла има момчета за първия отбор

Наставникът на дубъла на ЦСКА-София Стамен Белчев говори след равенството 2:2 срещу Етър във Велико Търново. Според специалиста във втория отбор на "червените" има футболисти, които са готови да се раздадат на максимум, ако Едуард Йорданеску ги викне в първия тим.

"Можехме да спечелим, можехме и да загубим. Имаше много положения. През първото полувреме не си решихме мача. Нямаме опит, футболистите са млади и затова не ни стигна шансът пред вратата на противника. Имахме положения, но през второто полувреме не се получи това, което искахме, да задържим топката по-дълго, Етър ни пресираше.

Изцяло сме зависими от решенията на треньора на първия отбор. Щом реши той, взима някой играч в първия отбор. Затова е направен вторият отбор. Защо не направих смени? На резервната скамейка бяха само юноши, които са част от отбора до 19 години. Ако ги бях вкарал, в сряда нямаше съвсем да имат въздух. Мисля, че от момчетата в дубъла има готови да играят в първия отбор, стига треньорът да заложи на тях", каза бившият нападател на Хасково, Локомотив (ГО), Етър и Берое.