Спартак (Плевен) удари Несебър

Плевенският Спартак се наложи над Несебър с 2:0. Двубоят бе от 12-ия кръг на Втора лига. Селекцията на Бойко Цветков доминираше през целия мач, а още до почивката изкова победата. През първото полувреме топката рядко излизаше от половината на гостите. Силен мач за плевенчани направи Крис Гади. В 17-ата минута Николай Велков центрира от фаул, Григор Долапчиев върна с глава топката пред голлинията, където Гади с глава я насочи в мрежата, изпреварвайки стража на Несебър – Росен Андонов. По идентичен начин падна и второто попадение, но този път ролите бяха разменени. В 43-ата минута Велков отново центрира от фаул, Гади спря на гърди и хитро прехвърли топката зад гърба си и защитата, където Долапчиев фиксира крайното 2:0. След почивката домакините отново доминираха, но нов гол не падна.