Сокол (Марково) удари Нефтохимик

Нефтохимик U17 загуби с 0:1 от Сокол (Марково) в среща от 1/8 финалите от турнира за Купата на БФС. Това бе първата среща, реваншът ще се играе на 18 ноември в Марково. Момчетата на Господин Господинов бяха отборът, който владееш инициативата през целия мач, но домакините се възползваха по-добре от шансовете си. През първото полувреме най-чистото положение за домакините от Бургас се откри пред Светлин Руменов, който останал очи в очи с вратаря на гостите не успя да го преодолее. През втората част „шейховете“ натиснаха сериозно и можеха да открият резултата на няколко пъти.

При една добра атака, Георги Копарански бе фаулиран в наказателното поле, но реферът не отсъди дузпа. Гостите от Сокол разчитаха предимно на центрирания, като при едно от тях в добавеното време на срещата успяха да отбележат единственото попадение в мача. Все пак в предстоящия реванш отборът на Нефтохимик има своите шансове, тъй като се видя, че превъзхожда своя противник.