Индиана победи Далас след продължение

Майлс Търнър отбеляза 30 точки и изравни личния си рекорд с 16 спечелени борби при победата на Индиана със 130:121 след продължение срещу Далас в мач от редовния сезон на Националната баскетболна лига на САЩ и Канада (НБА). Освен това, центърът на Пейсърс вкара тройка 1:18 минути преди края на допълнителната част, с което сложи начало на серия от осем безответни точки в полза на своя тим.

Пол Джордж, участник в три издания на мача на звездите, добави 25 точки в полза на отбора от Индианаполис, който спечели за пети път в последните шест години първия си домакински мач в НБА. Дерон Уилямс допринесе за успеха с 25 точки, докато Хосе Бареа и Дирк Новицки отбелязаха по 22 за гостите от Далас. Те загубиха пети пореден мач в сериите срещу Индиана и нямат победа в този град от февруари 2014-а.

Ръсъл Уестбруук отбеляза 32 точки и спечели 12 борби за Оклахома Сити при победа със 103:97 срещу Филаделфия. Тъндър изоставаха дълго време в резултата срещу Сиксърс, които изпуснаха аванса си в края на мача, въпреки добрата игра на Джоел Ембийд. Третият избор в драфта през 2014-а година дебютира в НБА именно срещу Оклахома Сити и отбеляза 20 точки за 22 минути игра. Центърът Хасан Уайт отбеляза 17 точки, спечели 14 борби и блокира четири изстрела при победа на Маями със 108:96 срещу Орландо. Горан Драгич добави 16 пункта за Хийт, които спечелиха за първи път през сезона.