Пелето към феновете: Битката бе загубена, но не и войната!

Спортният директор на Левски Станислав Ангелов говори пред медиите, след като тима отпадна от Черно море в турнира за Купата на България. Шефът на "сините" след това пусна съобщение в официалната страница на клуба.

Ето какво пише в сайта на "сините" без редакторска намеса:

Битката бе загубена, но не и войната!

След подобен мач е трудно да прикриеш емоцията и разочарованието си. Трудно е да преглътнеш загубата. Хилядите, чието сърце бие в ритъма на „Левски“, днес преживяха низ от емоции. От миговете на екстаз при започнатия обрат, до разочарованието от крайния резултат и отпадането от турнира за Купата на България.

Един вик обаче ехтеше с еднакъв ентусиазъм, въодушевление и вяра: „Сърце и душа за Левски София“. Сектор „Б“ не спря и за секунда да подкрепя отбора. Увлече целия стадион. 120 минути всеки възглас, всеки вик даваше криле на играчите. Благодарение на всички по трибуните 11-те на терена повярваха, че 0:2 на полувремето не е загуба. Повярваха, че могат. Защото чуха и видяха, че зад тях стоят техните верни фенове. Защото видяха, че когато са паднали има кой да им подаде ръка и да ги вдигне.

Тепърва „Левски“ ще има нужда от най-големия си импулс – своите привърженици. Защото времената на трудности извикват на първа линия онези, които са в състояние да преживеят бурята и да излязат по-силни от нея.

Защото, когато фенове и отбор са едно цяло можем всичко!

„Левски“ загуби 1/8-финал за Купата на България, но днес футболисти и фенове се биха заедно. До последната минута. След края на мача пък се изпратиха взаимно с аплодисменти.

А това не е загуба за „каузата“ "Левски". Благодарим Ви, „сини“ фенове. Бяхте уникални. Бъдете с нас, а ние ще се хвърлим в битката още по-вдъхновени. За Вас и за „Левски“!