Невероятен съдийски гаф (видео)

Невероятен съдийски гаф беляза мач от хърватската втора лига през изминалия уикенд. В 71-ата минута на срещата Дугополье - Сесвете (2:2) реферът не зачете напълно редовен гол на гостите от дузпа при резултат 2:1. След удара на "деветката" на Сесвете от бялата точка топката мина през мрежата и излезе извън вратата. Арбитърът отсъди аут и не обърна внимание на протестите на играчите на Сесвете.

Гостите все пак се добраха до равенството с гол в петата минута на добавеното време. Сесвете дори можеше да спечели срещата, но футболист на тима уцели греда в 96-ата минута.

Снимка: slobodnadalmacija.hr