Сент Етиен си тръгна с победа от Нормандия

Отборът на Сент Етиен победи с 2:0 като гост в Нормандия на Каен в мач от десетия кръг на Лига 1. “Зелените" бяха по-активни по време на целия двубой, но стигнаха до успеха след почивката. В 49-та минута резултатът бе открит, след като Анри Севе беше най-съобразителен при едно разбъркване и се разписа за 1:0. В 58-та минута Жордан Верету вкара след един корнер и така подпечата успеха на тима си. Сент Етиен събра 16 точки и е на седмата позиция на класирането, само на седем от върха. Каен от своя страна е в зоната на изпадащите с 10 точки в актива си.