Югоизточна Трета лига: Локомотив (Пловдив) II - Ботев (Пловдив) II - 1:0 /Почивка/

Димитър Илиев с час игра при драматична загуба на Висла

Юношата на Локомотив (Пловдив) Димитър Илиев започна като титуляр и престоя на терена до 61-та минута при драматичната загуба на неговия Висла (Плоцк) с 1:2 като домакин на Гурник (Лечна).

Първият гол в двубоя от 13-ия кръг на полската Екстракласа падна едва в 85-ата минута, когато Пиезио откри резултата в полза на гостите от Гурник (Лечна).

Три по-късно Канте изравни, но за ужас на Илиев и съотборниците му вратарят Пиезио си отбеляза автогол в даденото от главния съдия продължение.

В класирането тимът на Висла (Плоцк) заема деветото място, с актив от 15 точки на сметката си. С една по-малко, непосредствено зад него, е именно днешният съперник - Гурник.