Лудогорец дава шанс на резервите срещу Локо (ГО)

Шампионът Лудогорец ще излезе с експериментален състав срещу новака в Първа професионална лига Локомотив (Горна Оряховица) в днешния двубой от 11-ия кръг. Срещата е последна от програмата за деня и ще започне в 20 ч. на стадиона в Разград.

Главен съдия е реферът от Симитли Христо Апостолов, който свири при победата на разградчани с 5:0 над Славия в "Овча купел".

Треньорът на Лудогорец Георги Дерменджиев ще даде шанс на част от резервите. Очаква се вратарят Владислав Стоянов, който преживява тежки дни, да седне на скамейката, а титуляр да бъде Милан Борян. Почивка ще получат Светослав Дяков, Марселиньо, Козмин Моци, Йордан Минев и Джонатан Кафу, които играят редовно от началото на сезона. Атаката ще води румънецът Клаудиу Кешеру, който не е доволен от загубата на титулярното си място. В игра ще се появи и националът Георги Терзиев, който има само три мача от началото на сезона.

Тимът от Горна Оряховица картотекира двамата си нови футболисти Юлис Ндонг Обам и Михамед Слим Отман и те ще могат да вземат участие в срещата.

Вероятни състави:

Лудогорец: Борян, Сисиньо, Терзиев, Пластун, Натанаел, Саша, Анисе, Лукоки, Кишада, Мисиджан, Кешеру.

Локо (ГО): Банков, Фиданин, Керчев, Кавдански, Желев, Христов, Джоман, Мечев, Курьор, Генков, Кифуети.