Бетис излъга Осасуна в края (видео)

С гол в добавеното време Бетис победи Осасуна като гост с 2:1 в първата среща от деветия кръг на Примера дивисион. Легендата на тима от Севиля Хоакин изведе Бетис в резултата в 19-ата минута. Домакините от Памплона успяха да върнат равенството в началото на второто полувреме чрез Роберто Торес.

В 85-ата минута Осасуна остана с човек по-малко, след като Ривиер получи червен картон. Мачът вървеше към реми, когато в добавеното време Фелипе Гутиерес от пряк свободен удар успя да донесе победата на гостите. Бетис събра 11 точки и вече заема 9-о място, докато Осасуна има едва 6 и е предпоследен (19-и) във временното класиране.