Стяуа изпусна трите точки в края (видео)

Отборът на Стяуа пропусна да запише първата си победа в група "L" на Лига Европа. Тази вечер румънският тим завърши при резултат 1:1 в домакинството си на Цюрих, като дълго вреем водеше в резултата, но допусна изравняване малко преди края.

Домакините взеха преднина в срещата в 63-ата минута с попадение на Боян Голубович. В 86-ата минута обаче Муса Коне донесе равенството на гостите, които си тръгват от Букурещ с ценна точка.

След този мач Стяуа остава на дъното на класирането в групата с 2 спечелени точки. Цюрих пък е на 2-ата позиция с 4 точки в актива си.

Стяуа - ФК Цюрих 1:1
1:0 Голубович (63)