Охайо стейт и Клемсън отърваха кожите в продължениe

Два от лидерите в ранглистата на Асошиейтед прес имаха нужда от продължение за да останат непобедени. Клемсън бяха на шут от загубата у дома срещу Северна Каролина стейт, но в последната секунда на редовното време кикърът на Вълчата глутница Кайл Бамбард пропусна от 33 ярда. В продължението Артейвис Скот отбеляза тъчдаун, а пасът на куотърбека на СК стейт Райън Финли бе пресечен в ендзоната за крайното 24:17.

Охайо стейт донесоха на треньора Ърбан Майър 20-ата му поредна победа като гост след силна последна част срещу Уисконсин. Джей Ти Барет (17 от 29 за 226 ярда) отбеляза два тъчдауна, а фийлдгол от 31 ярда на Тайлър Дърбин 2:57 преди изтичане на редовното време изравни резултата. В продължението Барет намери Ноа Браун в ендзоната, докато на четвърти даун новобранецът на Уисконсин Алекс Хорнибруук бе закован от Ник Боса (б.а. – брат на Джоуи Боса от Сан Диего чарджърс) и след 30:23 „кестените” останаха сами на върха в Източната дивизия на „Биг тен”.