Локомотив (София) с важен успех във Втора лига

Отборът на Локомотив (София) постигна втората си победа от началото на сезона във Втора лига. "Железничарите" надиграха Ботев (Гълъбово) с 2:1 в среща от 9-ия кръг.

Домакините започнаха двубоя с натиск, който се увенча с успех в 17-ата минута, когато звездата на тима Димитър Георгиев реализира първия гол на стадиона в "Надежда". Така завърши и първото полувреме.

Втората част започна с по-добра игра на домакините и логичното се случи в 56-ата минута, когато Даниел Пеев стреля от дистанция и наказа стража на Ботев.

Секунди преди края на мача резервата Илиан Христов намали резултата, но двубоят завърши с важен успех за Локомотив (София).