Рен и Бордо поделиха точките

Отборите на Рен и Бордо завършиха наравно 1:1 в мача помежду си от деветия кръг на Лига 1. Домакините откриха резултата точно преди почивката, когато Диего Контенто засече в собствената си врата центриране отляво на Джовани Сио. В средата на второто полувреме обаче Никола Палоа изравни при едно подаване от корнер. До края на мача Рен имаше по-чисти положения, но играчите не успяха да реализират и така да вземат трите точки.

При това положение двата тима остават с еднакъв актив в класирането - 14 точки и поделят шеста и седма позиция в подреждането. Лидерът Ница е на девет точки от двата отбора.