Алжир и Камерун поделиха по точка

Отборите на Алжир и Камерун не успяха да излъчат победител в срещата помежду си от световните квалификации в група "В" на зона "Африка". Двубоят в град Блида завърши при резултат 1:1.

Домакините първи взеха преднина в мача още в 7-ата минута, когато вратата на съперника порази Хилал Судани.

Камерун обаче не се даде и в 24-ата минута Бенджамин Муканджо възстанови равенството след асистенция на Едгар Сали, като този резултат се запази и до последната минута.

Така двата тима взеха по една точка в актива си и след този мач делят второто място в групата. Лидер е Нигерия с 3 точки, а на дъното е Замбия с нулев актив.