Несебър разби Банско

Отборът на Несебър разби Банско с 4:1 в мач от 8-ия кръг на Втора професионална лига. Футболистите на Николай Русев решиха всичко в мача още преди почивката, когато отбелязаха три безответни гола. Яшар в 17-ата минута и две попадения на Карадайъ (22, 28) дадоха комфортна преднина на "делфините".

Резервата Владислав Мирчев вкара четвърти гол в 67-ата минута след подаване на Стамен Ангелов. Единственото попадение за Банско пък бе дело на Фикийн от дузпа в 72-ата минута.

В оставащите минути Маркес и Илиев удариха гредите

Победата е четвърта за Несебър, който вече е на пето място с 14 точки, докато гостите останаха без победа в първенството, а поражението е четвърто за тима.