Витоша (Бистрица) надхитри Спартак (Пл) - (галерия)

Тимът на Витоша (Бистрица) надви с 1:0 като домакин Спартак (Плевен) в мач от 8-ия кръг на Втора професионална лига. Единственото попадение в мача вкара Китан Василев в 22-ата минута. Бившият играч на Славия бе изведен с дълго подаване зад защитата и прати топката в мрежата на Димитър Пантев. Попадението бе негово трето за този сезон.Преди това Преслав Антонов в 8-ата минута пропусна чисто положение за гостите, които през второто полувреме владееха повече топката, но нямаха идея как да изравнят.

ФК Витоша Бистрица - Спартак Плевен Така играчите на Костадин Ангелов продължиха положителната си серия, като в последните четири срещи имат 10 точки. "Бистришките тигри" се изкачиха на трето място с актив от 16 точки, докато футболистите на Ферарио Спасов след четвъртото си поражение останаха на 12-то място с осем точки.