Дузпа в края спря серията от загуби на Локо (Москва) (видео)

Локомотив (Москва) едва се спаси от четвърта поредна загуба в домакиството си на Арсенал (Тула) от 9-ия кръг на Премиер лигата на Русия. Срещата в руската столица завърши при резултат 1:1, а домакините изравниха с дузпа в последната минута.

Арсенал поведе в резултата в 44-ата минута с гол на Фелисио Браун Форбс след асистенция на Кантемир Бехрамов. В 90-ата минута обаче Локо получи дузпа в своя полза, а Александър Самедов бе точен от бялата точка, за да донесе поне точка на своя тим.

Това равенство обаче едва ли зарадва особено феновете на домакините, тъй като отборът им остава на 13-ата позиция с едва 8 точки. Арсенал пък е на едно място по-надолу в класирането на 14-ата позиция със 7 точки и в серия от 7 мача без победа.