Киево удари Пескара кaто гост (видео)

Отборът на Киево се изкачи временно на трето място в класирането на Серия "А". Това стана факт, след като в първия мач от 7-ия кръг на италианското първенство "летящите магарета" от Верона спечелиха с 2:0 гостувнето си на "Адритико" на Пескара.

Киево прекърши противника с два късни гола. В 76-ата минута резервата Рикардо Меджорини получи прекрасен пас от Валтер Бирса и се озова очи в очи с вратаря на домакините Стефано Сорентино. Меджорини с елегантен финт преодоля стража и на празна врата нямаше как да сбърка.

Пет минути преди края точка на спора сложи Роберто Инглезе. Нападателят бе изведен сам срещу Сорентино след бърза контраатака и с лекота изпрати топката в мрежата.

Киево събра 13 точки и е на една от втория Наполи. Лидер е Ювентус с 15. Пескара заема 16-а позиция с 6 точки.