Треньорът на Бенфика след Наполи: Резултатът е несправедлив

Старши треньорът на Бенфика Руи Витория определи като "несправедлив" резултата в мача срещу Наполи от Шампионската лига. Португалците загубиха с 2:4 при гостуването си в Неапол в срещата от втория кръг в група "В" на надпреварата.

"Не очаквахме да получим четири гола и да загубим този мач. Но, мисля, че резултатът е несправедлив. Ние първи създадохме положения, можеше да вкараме два гола, но направихме пропуски, а това струва скъпо в турнир като Шампионската лига. Губехме с 0:1 и на почивката се опитахме да коригираме някои неща, но вместо това за десетина минути в началото на второто полувреме допуснахме загуба на концентрация и бяхме лошо наказани за това.

Все пак успяхме да реагираме и върнахме два гола в края, за да направим загубата малко по-почетна. Все пак смятам, че този резултат не е справедлив, но се изправихме срещу много добър отбор, който се възползва от почти всичките си положения", коментира Витория.