Левски пречупи ЦСКА пред препълнена зала и стъпи на волейболния връх в България - на живо от зала "Левски София" с отзивите и награждаването

Хебър взе гейм на ЦСКА в контрола в София (ВИДЕО + ГАЛЕРИЯ)

ЦСКА записа четвърта победа в контролните срещи. Тази вечер "червените" се наложиха над Хебър (Пазарджик) с 3:1 (20:25, 25:23, 25:16, 25:16). Мачът се игра в зала "Васил Симов" в столицата.

Двата отбора се бяха разбрали да играят и пети гейм, който домакините спечелиха с 15:12.
ЦСКА - Хебър 3:1

Гостите поведоха след 20:25 в първата част. Втората част бе най-равностойна. "Червените" поведоха в резултата след две страхотни отигравания на Николай Николов. Той направи 24:23 след атака през центъра. След това застана на сервис и затрудни посрещането на гостите. Топката премина в полето на ЦСКА и с бърза контра "армейците" взеха гейма с 25:23.

В следващите две части "червените" бяха още по-категорични и по този начин записаха четвърта поредна победа в контролите след трите успеха над Славия.

В сряда ЦСКА приема шампиона Добруджа 07 в контролна среща, отново в зала "Васил Симов".

ЦСКА - ХЕБЪР (ПАЗАРДЖИК) 4:1 (20:25, 25:23, 25:16, 15:12)
ЦСКА: Стефан Стоянов 4, Смилен Мляков 21, Ивайло Стефанов 4, Пламен Шекерджиев 6, Христо Цветанов 8, Николай Николов 9 - Мартин Божилов-либеро (Василев, Тодор Костов 4, Костов, Красимир Георгиев 4)
Старши-треньор: Александър Попов
ХЕБЪР: Евгени Григоров 5, Любослав Симеонов 13, Ивайло Иванов 9, Костадин Бишуров 10, Петър Бъчваров 8, Васил Атанасов 6 - Дафин Коцаков-либеро (Асен Дапев-либеро, Илиян Божков 7, Георги Димитров, Иван Тасев, Атанас Дивров 3, Петър Чойков)
Старши-треньор: Атанас Петров.

СНИМКИ: ИВАН ЙОЧЕВ, SPORTAL.BG