Синът на Зидан с голяма издънка в Младежката Шампионска лига

Един от синовете на Зинедин Зидан - Лука Зидан, направи сериозен гаф в днешния мач от Младежката Шампионска лига между формациите на Борусия (Дортмунд) и Реал Мадрид. Вратарят на "лос бланкос" получи топката, задържа я в опит да финтира нападателя на "жълто-черните" Арвайлер. Малкият Зизу я загуби и допусна тя да попадне в мрежата му за изравнителното 1:1 в 12-ата минута.

Въпреки това мадридският тим води с 3:1 след първото полувреме на германска земя. Електронното издание на AS припомня друга издънка на Лука Зидан от първенството на Сегунда "Б" през месец август. Тогава той подаде топката към играч на Реал Сосиедад и след това я извади от мрежата си.