Очаквайте: Националите по футбол потеглят за Азербайджан за старта на новия турнир FIFA Series

Мъките на Гранада продължиха и срещу Алавес (видео)

Мъките на Гранада от началото на сезона продължиха и в гостуването на Алавес в последния мач от 6-ия кръг на Примера дивисион. Гостите на "Естадио де Мендисороса" загубиха с 1:3 и така записаха 4-ото си поражение за кампанията, като отборът остава без победа. Алавес пък записа втория си успех и комфортно се настани в средата на таблицата.

Едгар Мендес откри резултата в 52-ата минута, а Виктор Камараса заби втория гол за зомакините в 66-ата минута.

Гостите все пак се добраха поне до почетно попадение в 78-ата минута, а негов автор бе резервата Артьом Кравец. В добавеното време обаче Алавес окончателно подпечата успеха си с гол на Дейверсон.

С този успех Алавес вече има 9 точки в актива си и се намира на 9-ото място в таблицата. Гранада пък остава на предпоследната 19-та позиция с 2 точки.