Рубин върви нагоре с успех над Том (видео)

Отборът на Рубин (Казан) измъкна ценна победа в домакинството си на Том от 8-ия кръг на руската Премиер лига. Така домакините на стадион "Централний" записаха втора победа от началото на сезона и се изкачиха в средата на таблицата.

Рубин поведе в средата на първото полувреме, като в 26-ата минута Джонатас бе точен след асистенция на Мориц Бауер.

В 49-ата минута обаче Том се върна в мача, а голът за гостите бе дело на Огнен Вранеш.

Все пак тимът от Казан се добра до успеха, а героят в мача бе Руслан Камболов, който се разписа за крайното 2:1 в 79-ата минута.

Така Рубин събра актив от 9 точки и излезе на 10-ото място във временното класиране. Том пък има до момента 7 точки и се намира на 12-ото място в таблицата.