Дъжд от голове при нова победа на ЦСКА-София 2, а Милчо Ангелов не спира да бележи

Вторият отбор на ЦСКА-София записа четвърта поредна победа във Втора лига. В среща от седмия кръг на втория ни ешелон тимът надигра с 4:3 като гост Спартак (Плевен). Хеттрик и асистенция за отбора от София записа Милчо Ангелов, който продължава да демонстрира отлична форма. Това е седми гол за младия нападател от само пет мача. Друг любопитен момент в срещата бе прекъсването от около десетина минути заради градушка, която се изля над Плевен.

Резултатът бе открит от ЦСКА-София 2 в 33-ата минута, когато точен бе Никола Колев. В 41-ата Ангелов удвои, а в 65-ата вкара и трети гол. В последните десет минути на срещата паднаха цели четири гола. Първо Стефан Христов намали за домакините, а малко след това Милчо оформи своя хеттрик. В края на мача пък Спартак вкара два бързи гола, дело на Крис Гади и Владимир Каптиев.

Поп този начин ЦСКА-София вече е втори в подреждането с актив от 16 точки - на една от лидера Етър. Спартак (Плевен) пък е 11-и с осем.