Грозни сцени се разиграха след края на мача ЦСКА-София – Берое

Грозни сцени се разиграха след края на мача ЦСКА-София – Берое (4-0). Бившият играч на армейците и настоящ спортен директор на Берое Светослав Петров бе обиждан и заплашван пред сектор А на „Българска армия” заради критиките му към главния рефер Станислав Ставров, който отсъди много лека дузпа за домакините в самото начало. "Четвърта минута – дузпа. Аз не можах да разбера за какво се свири тая дузпа, футболистите на ЦСКА-София не можаха да разберат дали е дузпа или не е. Преди мача ни предупредиха. Казаха ни, че няма да се свири по правилника. Ето го, виждате го. Е, какъв е смисълът, аз това не мога да разбера", заяви Петров.

Администраторът на ЦСКА-София Милко Георгиев нарече твърденията му „глупости”. "Да ми се обади и да каже кой го е предупредил. Така му предайте на него. Това са несериозни работи. „Хванали” сме съдията, къде да го хванем? Глупости”, каза Георгиев.